Matrači

Neatkarīgo atsperu bloks Pocket (256-289 atsperes uz 1 m2). Tajā tiek izmantotas cilindriskas formas atsperes, kur katra no tām tiek ievietota speciālā „mājiņā”. „Mājiņa” ir izgatavota no augstas kvalitātes flizelīna. Atsperu sistēma Pocket ļauj matracim tieši reaģēt uz cilvēka svaru un ķermeņa kontūrām, un ļauj pareizi sadalīt smaguma pakāpi, uzturot mugurkaulu un atslābinot muskuļus miega laikā. 7 zonas komfortablam miegam!

Bloks Bonnel – tas ir atsperu bloks, kas sastāv no konusveida atsperēm, kas savā starpā ir savienotas ar spirālveida stiepli. Tāds atsperu bloks lieliski sadala cilvēka ķermeņa masu pa visu virsmu, tādā veidā samazinot spiedienu uz vienu virsmas vietu. Rekomendējam cilvēkiem ar paaugstinātu ķermeņa svaru.

Kokosa loksne. Kokosa palmas šķiedras – tas ir augu valsts izcelsmes pildījums. Kokosa loksne tiek ražota no kokosrieksta šķiedrām. Ņemot vērā pielietojumu dabā, kokosa šķiedras ļoti labi tiek pielietotas kā pildījums stingriem ortopēdiskiem matračiem. Lai iegūtu elastīgu, izturīgu pret deformācijām, gaisu caurlaidīgu pildījumu, kokosa palmas šķiedras tiek pildītas ar mākslīgo lateksu, ar tādu sastāvu kokosa loksne ir elastīga un ilggadīga. Kokosa loksne ir nepieciešama, lai matracis būtu stingrs. Matračos, kur nepieciešama vidējās pakāpes cietība, loksne tiek kombinēta ar elastīgiem pildījumiem.

Cenas: 
Izmērs      1.60 x 2.00                                                              80 x 2.00

Bloks Pocket                       179 eiro                                         92 eiro
Bloks Pocket + kokoss         199 eiro                                         99 eiro
Bloks Bonnel                       159 eiro                                         85 eiro                                    
Bloks Bonnel + kokoss         179 eiro                                         92 eiro